OFICJALNIE: Paweł Woźniak nowym trenerem Wawelu !

• autor: szewanton, 2016-02-05 17:42

Jeden z naszych informatorów twierdzi, że rozmowy z Pawłem Woźniakiem są w fazie zaawansowanej i prawdopodobnie w poniedziałek władze sekcji ogłoszą "Szmajchela" oficjalnie trenerem pierwszej drużyny. Wiadomości jednak nie potwierdzają wspomniane władze.

Paweł otrzymał konkretną ofertę i poprosił o czas by zastanowić się nad tym czy pogodzi to z pracą w Nadwiślanie - twierdzi nasz informator. Woźniak prowadzi obecnie dwie drużyny juniorów występujące w 1 lidze a wyjazdy w tych rozgrywkach nie należą do najbliższych, więc mogłoby to być spore wyzwanie pod względem komunikacyjnym.

Nie rozmawiałem z Pawłem Woźniakiem, nie składałem mu żadnej oferty i raczej nie zrobił tego nikt z zarządu sekcji - twierdzi natomiast Paweł Gołpyś, tymczasowy przewodniczący sekcji. Trudno przypuszczać by miał jakikolwiek interes w ukrywaniu takiej informacji, trzeba więc założyć, że faktycznie tak jest jednak wtedy musiałby się mylić nasz informator co raczej nie wchodzi w rachubę.

Wszystkie tropy prowadzą wiec do Marka Gilarskiego, który jak wiemy zrezygnował z pełnienia funkcji w zarządzie sekcji. Wygląda na to, że został samozwańczym sponsoro-kibico-działaczem i oferuje stanowiska w sekcji chociaż nie pełni w niej żadnej funkcji. Być może za niedługo zacznie proponować etaty w naszej redakcji?

Do momentu publikacji newsa nie udało nam się dodzwonić do trener Woźniaka. "Szmajchel" prowadził już w przeszłości drużynę seniorów, jest też jej byłym zawodnikiem a nawet członkiem zarządu sekcji piłki nożnej. Ostatnio jako trener seniorów pracował w Wierzbowiance. W poprzednim sezonie w A klasie (gr.1) zajął z tą drużyną 3cie miejsce w tabeli.

Tymczasem już jutro (sobota) o godzinie 9:00 odbędzie się pierwszy trening drużyny seniorów na odremontowanej hali sportowej. Napewno zajęć nie poprowadzi jeszcze Woźniak a zawodnicy prawdopodobnie spotkają się z trenerem Mieczysławem Będkowskim.

Aktualizacja 10/02: Trener Woźniak jest już po pierwszych zajęciach z zawodnikami. Zajęcia odbyły się w dniu wczorajszym na hali. Niebawem więcej szczegółów.

PP: Wawel-Lot Balice 11/08/13 fot. Khaleesi