OFICJALNIE: Wawel odpuszcza Puchar Polski

• autor: szewanton, 2015-07-28 18:22

Jak nieoficjalnie dowiedziała się nasza redakcja Wawel zakończy swoją przygodę jeszcze przed pierwszym gwizdkiem w wyjazdowym meczu w Polekarcicach. Stosowne pismo prawdopodobnie trafiło już do Związku jednak z jego strony oficjalnego potwierdzenia ciągle jeszcze nie mamy.

Mecz planowany na najbliższą sobotę miał być pierwszym poważnym sprawdzianem przed ligą. Wawel niedawno wznowił przygotowania i nie rozegrał jeszcze żadnego sparingu. Jak dowiedziała się nasza redakcja drużyna Tytana została przez działaczy Wawelu poinformowana o tym, że ich drużyna nie zjawi się na zaplanowanym spotkaniu.

Działacze Tytana usłyszeli jedynie, że taka decyzję podjął trener Cyniewski. Z informacji redakcji wynika, że pomimo szumnych zapowiedzi transferów ciągle brakuje ludzi do grania. Już przy okazji poprzedniego newsa braliśmy możliwość zebrania 11 stki pod wątpliwość. Cała sytuacja budzi spory niepokój. Pocieszeniem wydaje się być fakt późnego startu ligowych rozgrywek na poziomie B klasy dzięki czemu pozostaje ciągle sporo czasu do wzmocnienia kadry.

Niewiadomo czy na sobotę zostanie zaplanowana inna gra kontrolna.

Aktualizacja 29/07: Trener Cyniewski potwierdził informacje.

XI Dragon Szczyglice - WKS Wawel 19/10/2013 fot. Sylvia