Piłka nożna ma upragnione władze

• autor: szewanton, 2014-11-28 21:06

20 listopada odbyło się spotkanie członków sekcji o którym informowaliśmy na naszej stronie. Zawodnicy nie zawiedli i zjawili się na wyborach w bardzo przyzwoitej liczbie. Chociaż nie obyło się bez zamieszania i wątpliwości to wybrano 7 osób, które weszły w skład zarządu sekcji. Wczoraj odbyło się jego pierwsze posiedzenie i ustalono role w nim poszczególnych członków.

Mamy przyjemność poinformować, że na czele piłki nożnej w Wawelu stanie były zawodnik Wawelu, wychowanek Wisły Kraków, trzykrotny reprezentant Polski - Zdzisław Janik (na zdjęciu). Nowy przewodniczący zarządu sekcji piłki nożnej bronił barw Wojskowego Klubu w latach 1997-2000 z półroczną przerwą na grę w Cracovii w roku 1999.

Kierownikiem sekcji został Paweł Suwała znany w Wawelu dzięki funkcji przewodniczącego rady rodziców. Funkcję sekretarza będzie sprawował Paweł Gołpyś - zawodnik drużyny seniorów, aktywny działacz studenckich samorządów.

Pozostałymi członkami zarządu będą ponadto: były zawodnik WKS Wawel, przez lata związany z Dziennikiem Polskim redaktor Marek Gilarski, wieloletni zawodnik pierwszej drużyny i jej vc kapitan Tomasz Mianowski, zawodnik drużyny oldboy'ów Jan Sobas oraz Marcin Batek

Zarząd sekcji piłki nożnej:
Przewodniczący - Zdzisław Janik
Kierownik - Paweł Suwała